Opcje przeglądania
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Rozpylanie olejków za pomocą dyfuzorów daje najlepsze efekty. W tej kategorii znajdziesz dyfuzory olejków - nawilżacze oraz inne akcesoria dla wzbogacenia Twojej przygody z aromaterapią.

Dyfuzor do aromaterapii – działanie

Aby w pełni cieszyć się dobroczynnymi właściwościami olejków eterycznych, warto skorzystać z profesjonalnego sprzętu do aromaterapii. Dostępne w naszym sklepie urządzenia umożliwią rozproszenie mgiełki zapachowej w wybranym pomieszczeniu. Wybrany dyfuzor do olejków wprowadzi do wnętrza Twój ulubiony zapach. Dozowanie olejków w przeznaczonych do tego dyfuzorach jest bardzo ekonomiczne. Ponadto olejki nie tracą swoich właściwości, co może się stać, jeżeli wykorzystujemy do aromaterapii inne metody.

Dyfuzory i akcesoria, dyfuzor do aromaterapii, dyfuzory do olejków

Dyfuzor Samochodowy 3cm Lotus  Budda Dyfuzor Samochodowy 3cm Lotus Budda
Producent: AWG
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej
Dyfuzor Samochodowy 3cm Ważka Dyfuzor Samochodowy 3cm Ważka
Producent: AWG
Cena: 59,99 zł
szt.
zobacz więcej

Łatwe w obsłudze dyfuzory do olejków

W naszej ofercie znajdują się proste i intuicyjne w obsłudze dyfuzory do aromaterapii. Przy opisie każdego urządzenia znajduje się informacja o maksymalnym czasie działania. Urządzenia mogą pracować w trybie ciągłym lub z przerwami. Wybór preferowanego trybu pracy nie jest trudny. Ponadto nie musimy obawiać się o przegrzanie dyfuzora, ponieważ w razie braku wody najbardziej zaawansowane technologiczne modele same się wyłączą. Dodatkowe podświetlenie i elegancka obudowa sprawiają, że nasze dyfuzory będą pełniły rolę gustownej dekoracji.

Nawilżacz powietrza – dyfuzor olejków eterycznych

Oferowane urządzenia przy okazji aromaterapii nawilżają również powietrze. Korzyści dla naszego zdrowia są więc podwójne. Pierwsza z nich dotyczy samego procesu wdychania olejków, z których wiele rodzajów niweluje nieprzyjemne dolegliwości. Kolejnym atutem dyfuzorów jest natomiast funkcja nawilżacza powietrza, ułatwiająca nam oddychanie. Zbyt suche powietrze może być przyczyną astmy, kaszlu czy wywoływać przesuszenie błon śluzowych..

Ultradźwiękowy dyfuzor do olejków eterycznych

Dostępne w naszym sklepie dyfuzory wykorzystują ultradźwięki i wodę. Wibracje rozbijają cząstki olejków eterycznych po to, by wytworzyć zimna parę wodną. Nie podgrzewają one wody z olejkiem, co mogłoby doprowadzić do utraty jego drogocennych właściwości. Technologia zastosowana w naszych dyfuzorach jest bardzo zaawansowana i popularna wśród miłośników aromaterapii. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dyfuzorów do olejków eterycznych dostępnych w naszym sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium