Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

MYDŁO Z PODCHLORYNEM SODU 100% ROŚLINNE NATURALNE Mydlarnia Powrót do Natury

10,99 zł
Brutto

Podchloryn  sodu  jest  silną  substancją  dezynfekującą,  antyseptyczną, przeciwbakteryjną i detoksykującą.

Ilość
dostępny w magazynie

  • Szybkie i bezpieczne płatności realizowane za pomocą PayU Szybkie i bezpieczne płatności realizowane za pomocą PayU
  • Wysyłka 24-72h kurierem DPD lub paczkomaty InPost Wysyłka 24-72h kurierem DPD lub paczkomaty InPost
  • Jeśli się rozmyślisz możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Pamiętaj! Produkt musi być nienaruszony. Jeśli się rozmyślisz możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Pamiętaj! Produkt musi być nienaruszony.

Podchloryn  sodu  jest  silną  substancją  dezynfekującą,  antyseptyczną, przeciwbakteryjną i detoksykującą. Jest używany do odkażania wody w basenach i w stomatologii do płukania kanałów zębowych. W minimalnych stężeniach jest często samodzielnie aplikowany  przez chorych przy atopowym zapaleniu skóry -jako środek łagodzący  lub  eliminujący  swędzenie,  do  mycia  zranionych  lub owrzodzonych powierzchni ciała, do przemywania i moczenia obszarów dotkniętych grzybicami i schorzeniami wywołanymi przez drobnoustroje. Stężenie podchlorynu w mydle wynosi około 0,05%. Podchloryn  sodu,  przepisami  UE,  nie  jest  dopuszczony  do  stosowania  w kosmetykach, chociaż bez ograniczeń i w większych stężeniach można go używać np. do odkażania wody w basenach, czy stomatologii. Polecamy więc nasze mydło jedynie do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów i ubrań. Stosując je do mycia ciała, robisz to na własną odpowiedzialność.

SPOSÓB UŻYWANIA MYDŁA PRZEZ NAS:  Zwilżamy wodą chore miejsca, a następnie delikatnie je namydlamy bezpośrednio kostką mydlaną lub uprzednio rozprowadzając mydło na dłoniach. Czekamy kilka minut, aby środek dezynfekujący zaczął oddziaływać na skórę po czym mydło spłukujemy wodą. Czynność można powtórzyć jeśli stan skóry na to pozwala, a następnie ciało delikatnie osuszamy i stosujemy ewentualnie inne preparaty lecznicze lub nawilżające o odpowiednim pH dla skóry.UNIKAĆ KONTAKTU Z OCZAMI. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU, OSTROŻNIE PŁUKAĆ WODĄ PRZEZ KILKA MINUT. WYJĄĆ SOCZEWKI KONTAKTOWE. ZABEZPIECZYĆ PRZED DZIEĆMI.Nie  zawiera  dodatków chemicznych: konserwantów, wypełniaczy, syntetycznych detergentów. Posiada naturalny mydlany zapach. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. 5-25 st.C. Waga netto w momencie pakowania: 100 g.

Skład INCI: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sodium Chloride,Glycerin, Sodium Hydroxide, Sodium Hypochlorite

ZOS-7MYD20

Opis

Waga [g]
100

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: