Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Olejek z Żywotnika Zachodniego ARBORVITAE 5ml doTERRA

158,99 zł
Brutto

Dzięki naturalnym właściwościom konserwującym olejek działa jako silny środek oczyszczający. Ma ciepły, ziemisty aromat.

Ilość
dostępny w magazynie

 • Szybkie i bezpieczne płatności realizowane za pomocą PayU Szybkie i bezpieczne płatności realizowane za pomocą PayU
 • Wysyłka 24-72h kurierem DPD lub paczkomaty InPost Wysyłka 24-72h kurierem DPD lub paczkomaty InPost
 • Jeśli się rozmyślisz możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Pamiętaj! Produkt musi być nienaruszony. Jeśli się rozmyślisz możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni. Pamiętaj! Produkt musi być nienaruszony.

Podstawowe korzyści

 • Może pomóc promować czystą, zdrowo wyglądającą skórę po zastosowaniu zewnętrznym

 • Potężny środek czyszczący i oczyszczający

 • Naturalny środek odstraszający owady i środek konserwujący drewno

Opis aromatyczny

Zapach drewna, ciepły, ziemisty

Metoda zbierania

Destylacja z parą wodną

Część rośliny

Drewno

Główne składniki

Methyl thujate

Opis

Znany jako "drzewo życia", Arborvitae ma majestatyczny rozmiar i obfituje w wyjątkowe korzyści. Nasz olejek eteryczny pochodzi z drzewa Thuja plicata. Jest również znany jako Western Red Cedar i pochodzi z Ameryki Północnej (głównie Kanada i północno-zachodnie Stany Zjednoczone). To unikalne źródło olejku eterycznego z orzeszków ziemnych zawiera wyraźny profil chemiczny i jest wyjątkowo skoncentrowany w tiinie metylu. Ustalenia dotyczące zaopatrzenia tego oleju są przeprowadzane w innowacyjny, przyjazny dla środowiska sposób poprzez destylację pozostałości materiałów drzewnych, aby zapewnić, że żadne drzewa nie będą niepotrzebnie zbierane do produkcji. Pochodzący z Kanady, wszystkie części Drzewa Żywotnikowego były szeroko stosowane przez rdzennych Amerykanów w celu uzyskania korzyści zdrowotnych i budowy naczyń, totemów, koszy i odzieży. Ze względu na swoje naturalne właściwości konserwujące, Żywotnik zachowuje drewno przed gniciem, co czyni go popularnym w rzemiośle drzewnym i do zachowania naturalnych powierzchni drewnianych.

Zastosowanie

 • Dodaj kilka kropli do butelki z rozpylaczem z wodą i spryskaj powierzchnie (lub ręce), aby uzyskać szybki środek do czyszczenia.

 • Zastosuj do nadgarstków i kostek podczas wędrówki.

 • Rozproszone w celu oczyszczenia powietrza i odstraszania owadów w domu.

 • Wymieszaj 4 krople olejku łojotokowego i 2 krople olejku cytrynowego, aby uzyskać naturalny środek do konserwacji drewna i polerować.

 • Użyj podczas medytacji, aby poczuć wewnętrzny spokój.

Instrukcja użycia

 • Dyfuzja: Użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.

 • Stosowanie miejscowe: Zastosuj jedną do dwóch kropli do pożądanego obszaru. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Ostrzeżenia

Możliwe nadwrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.

ARO-1ARBOR

Opis

Pojemność [ml]
5

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: